EuroAroma EuroAroma

Choinki zapachowe

Choinki zapachowe mogą obecnie przyjmować wiele różnych kształtów, dlatego dajemy naszym klientom liczne możliwości personalizacji produktu. W zakładce z wykrojnikami mieści się aż ponad 160 przykładowych propozycji, ale tak naprawdę jedyne ograniczenie stanowi Państwa wyobraźnia – możemy wykonać praktycznie dowolny projekt zawieszki. Będą one również wzbogacone o wybraną grafikę lub też po prostu napis na preferowanym kolorze tła.

Wielu przedsiębiorców docenia walory promocyjne, jakie mogą mieć odpowiednio przygotowane choinki zapachowe. Producent EUROAROMA wykona je dokładnie według Państwa specyfikacji, aby stały się skutecznym gadżetem reklamowym. Powinny one bowiem zawierać np. nazwę firmy i dane kontaktowe, a jednocześnie estetycznie wyglądać, aby obdarowywani nimi konsumenci chętnie wieszali je w swoich samochodach.

Choinki zapachowe o nieograniczonej ilości kształtów

Oferujemy naszym klientom szereg gotowych wykrojników, z których powstaną choinki zapachowe z dowolnie wybraną grafiką. Jednocześnie, zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie każdy zleceniodawca będzie chciał umieścić zaprojektowane przez siebie logo na przygotowanych przez nas formach, dlatego tworzymy także zawieszki w dowolnie wybranym kształcie. Oznacza to, że projekt, który zostanie do nas dostarczony może być docięty do wybranej przez klienta formy. Dzięki temu, przygotowana grafika nie straci jej ważnych elementów, a choinka zapachowa będzie wyglądać dokładnie tak jak zostało to zaplanowane. Serdecznie zapraszamy do konsultacji z naszymi pracownikami, tak aby mieć pewność, że wymarzony projekt może zostać zrealizowany.

Zalety marketingowe

Posiadanie choinek zapachowych, przygotowanych na indywidualne zamówienie jest znakomitą formą reklamy. Rozdawanie ich odwiedzającym klientom oraz zainteresowanym podczas targów tematycznych pozwala na promowanie obrazu własnej działalności. Stworzone przez nas zawieszki są absolutnie unikalne i na pewno zostaną zapamiętane przez odbiorców. Choinki zapachowe, których jesteśmy producentem przykuwają oko, a dodatkowo są użyteczne, wobec czego nie musisz się martwić, że zostaną potraktowane jako niepotrzebny gadżet. Charakterystyczna grafika czy logo, które znajdą się na zawieszce będą ozdabiać wnętrze pojazdu tak długo, jak będzie wydzielał się z nich przyjemny dla pasażerów aromat.

Dlaczego choinki zapachowe o własnym kształcie?

Przeciętny kierowca spogląda w tylne lusterko nawet sto razy dziennie, wobec czego wyposażenie go w gadżet reklamowy, który zawiśnie w jego pobliżu, na pewno pozwoli mu zaznajomić się z marką. Żartując, można powiedzieć, że działa to mniej więcej na zasadzie zainstalowania setek miniaturowych billboardów we wnętrzach samochodów klientów. Jako producent sprawdzonych choinek zapachowych, zawsze staramy się wskazać współpracującym z nami firmom najlepsze rozwiązania oraz zachęcić je do tworzenia oryginalnych projektów. Dzięki temu, że nasze zawieszki mogą występować w dowolnie wybranych kształtach, zaistnienie w pamięci odbiorcy stanie się jeszcze łatwiejsze. Przyciągająca wzrok forma oraz grafika znakomicie wypełnią swoją rolę marketingową.