EuroAroma EuroAroma

Zawieszki zapachowe

Podczas naszej wieloletniej działalności firma EUROAROMA wykonała różnorodne zawieszki zapachowe z nadrukiem. Jako producent tego spersonalizowanego rozwiązania staramy się dostarczać wyroby, które spełniają oczekiwania i wymagania naszych klientów. Zrealizowane do tej pory reklamowe zawieszki zapachowe to produkty wykonane na zlecenie różnorodnych agencji marketingowych oraz przedsiębiorstw. Uwzględniały one zarówno proste szkice niewymagające żadnych korekt, jak i skomplikowane, wielokolorowe koncepty graficzne.

Poniżej przedstawiamy projekty, z którymi do tej pory zmierzyła się nasza firma. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby zamówić zawieszki zapachowe. Cennik, który przedstawiliśmy na stronie internetowej pomoże naszym klientom zorientować się w kosztach skorzystania z naszych usług.

Zawieszki samochodowe - jak się z nimi obchodzić?

Jako doświadczony producent zawieszek zapachowych, chcielibyśmy przekazać naszym klientom kilka wskazówek odnośnie tego, jak powinno się z nimi obchodzić. Należy je umieścić w takim miejscu, aby zapewniały przyjemną woń, ale jednocześnie nie przeszkadzały kierowcy ani żadnemu z pasażerów. Warto również unikać nadmiernego dotykania powierzchni tego produktu, ponieważ aby mógł on spełniać swoją funkcję, zostaje uprzednio nasączony chemicznymi substancjami zapachowymi. Co więcej, trzeba pamiętać, aby zawieszka nie była w zasięgu małych dzieci ani zwierząt, ponieważ mogą one próbować wziąć ją do ust. Polecamy także zapoznać się z zaleceniami producenta umieszczonymi na opakowaniu i przestrzegać ich, aby zapewnić sobie pełną satysfakcję z zakupu.

Reklamowe zawieszki zapachowe z logo

Zawieszki zapachowe z nadrukiem mogą stanowi świetny gadżet marketingowy. Dzięki temu, że są niedrogie, można zamówić ich dużą ilość, a następnie rozdawać klientom np. w podzięce za skorzystanie z oferty. Konsumenci bardzo lubią być doceniani przez darmowe prezenty, dlatego z pewnością pozytywnie wpłynie to na obraz marki. Ponadto, wieszając Państwa reklamowe zawieszki zapachowe w swoich samochodach, nie tylko zapamiętują oni logo i inne dane firmy, ale także eksponują je innym osobom. Jako działający elastycznie producent, dajemy naszym klientom bardzo szerokie możliwości personalizacji produktu, aby jak najlepiej pasował on do rodzaju prowadzonej działalności. Można wybrać spośród wielu dostępnych wykrojników i poprosić o dowolny nadruk.

Zalety zawieszek zapachowych

Podstawową funkcją zawieszek zapachowych, jak sama ich nazwa wskazuje, jest roztaczanie wokół przyjemnej woni. Bez wątpienia wpływa to na atmosferę w aucie i wywiera ogromny wpływ na pierwsze wrażenie osoby, która do niego wsiada. Jest to szczególnie istotne w przypadku, jeśli spożywamy posiłki lub palimy papierosy w samochodzie. Co więcej, produkt ten doceniają również właściciele zwierząt, którzy często przewożą swoich pupili. Dzięki temu, że dostępnych jest wiele wariantów, pozwala on także wyrażać siebie. Chcąc zapewnić sobie różnorodność, można za każdym razem wybierać inne zawieszki zapachowe. Cennik producenta EUROAROMA przedstawia się bardzo atrakcyjnie, więc nie będzie to dla Państwa nadmierny wydatek.