EuroAroma EuroAroma

Zapachy samochodowe

Zapach do samochodu pozwala umilić kierowcy i pasażerom jazdę, dlatego jest bardzo chętnie stosowanym produktem. Warto wykorzystać ten fakt i uczynić z niego gadżet promocyjny, pomagający kształtować markę w umysłach konsumentów. Należy przy tym zadbać o wyeksponowanie danych firmy, atrakcyjny wygląd, a także o przyjemną woń.

Przygotowaliśmy dla Państwa do wyboru bardzo różnorodne zapachy samochodowe, aby każdy znalazł taki, który wyda mu się najodpowiedniejszy. W ofercie mieszczą zarówno tradycyjne aromaty, takie jak mięta, cytryna, nowe auto czy wanilia, a także te bardziej niestandardowe, np. pomarańcza i imbir, mleczna czekolada, chłodna woda oraz Hawajska bryza. Nasze reklamowe zapachy samochodowe zawsze zostają dopracowane w każdym szczególe, dlatego Państwa klienci bez wątpienia chętnie zawieszą je w swoich autach.

Co wpływa na trwałość zapachu do samochodu?

Zapachy samochodowe, które można znaleźć w pojazdach na całym świecie są sposobem na to, aby dbać o wnętrze pojazdu. Niestety, typowa "choinka" zazwyczaj roztacza piękny aromat przez zaledwie dwa tygodnie od jej rozpakowania. Aby przedłużyć żywotność zapachu do samochodu, warto zatrzymać folię zabezpieczającą, odpakowując tylko część zawieszki. Dzięki temu jej trwałość może być nawet dwukrotnie zwiększona! Dodatkowo, produkty te nie powinny być także wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, które wysuszają zawarte w nich olejki aromatyczne. Reklamowe zapachy samochodowe wykonane przez naszą firmę mogą być przechowywane nawet do dwóch lat od wykonania, o ile plastikowe opakowanie nie zostało wcześniej uszkodzone.

Jak zapach do samochodu może na nas oddziaływać

Zapach unoszący się w pojeździe, w którym przebywamy godzinę, dwie, a często i dużo dużo więcej, znacząco wpływa na nasze zmysły i samopoczucie. Nieprzyjemne zapachy, takie jak dym papierosowy czy brak higieny podrażnią nasz zmysł węchu i będą nas irytować przez cały dzień. Niestety, sytuacja wygląda podobnie w przypadku zainwestowania w zbyt intensywny zapach do samochodu. Oczywiście, że pozwoli on pozbyć się nieprzyjemnego odoru palenia lub spalin, ale jego wyrazistość może nawet powodować bóle głowy! To dlatego właśnie staramy się przygotowywać rozwiązania, które pomogą zadbać o wnętrze auta, jednocześnie nie przytłaczając podróżujących nim ludzi. Reklamowe zapachy samochodowe, które oferujemy występują w kilku kompozycjach, które będą delikatnie pobudzać zmysł węchu i odświeżać wnętrze samochodu. Aromaty, które można tu znaleźć to na przykład Hawajska Bryza, Chłodna Woda czy też niesamowicie popularny Czarny Lód.

Zapachy samochodowe dopasowane do potrzeb klienta

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, stąd też staramy się, aby każde zamówienie było realizowane z dokładnością oraz starannością. Zapachy samochodowe, które oferujemy są niezwykle zróżnicowane, wobec czego każdy klient ma możliwość znalezienia aromatu, który odpowiada mu najbardziej. Używane przez nas olejki są wyraziste, lecz nie przytłaczają ciężkością, wnosząc świeżość do wnętrza pojazdu.